Reference

Daniela a Dominika

Daniela_Dominika_01Den, plánovaný pro naše focení byl velmi mrazivý a škoda, že nesvítilo sluníčko, které by dodalo fotkám ještě lepší atmosféru. I přes toto ledové počasí jsme strávily s panem Petrem zajímavé a příjemné odpoledne. Petr je milý společník a šikovný fotograf. S výsledkem focení jsme spokojené a na naše fotky máme velmi dobré ohlasy.
Pokud si chcete také dopřát příjemný den a pár krásných fotek pro radost, vřele doporučujeme.

 

 

 

Denisa a Lukáš

Lukas_a_Denisa_06

Nějaký ten pátek jsme společně s přítelkyní Denisou přemýšleli nad tím, že bychom chtěli nafotit společné fotografie, které budeme jednou moci ukázat třeba svým dětem a i pro nás budou skvělou památkou. Doposud jsme podobnou zkušenost neměli, tak že jsme nevěděli, jak bude celé fotografování probíhat. Nicméně obavy pominuly ihned po setkání s Petrem, který je naprostým profesionálem. Perfektně rozumí tomu, co dělá a co ho také velmi baví. Celé focení bylo velice zábavné pro nás všechny a rozhodně využijeme další příležitosti a vytvoříme další fotografie v zimním období. Chceme tímto oba velmi poděkovat Petrovi za jeho dokonalou a precizní práci, které si velmi vážíme a budeme se těšit na další spolupráci. A pro ty, kteří stejně jako my s Denisou, nyní přemýšlejí nad tím, zda chtějí nafotit podobné fotografie, neváhejte a jděte do toho.

 

Hana

Hana_04

Petr je velmi sympatický, nápaditý, milý fotograf. Focení s ním bylo velmi pohodové a zábavné. Doporučuji všem dobrým modelkám! 

 

 

 

 

Hanka

Hanka_09

Ačkoli jsem úplný začátečník se spoluprací s fotografem, Petr mě vážně ohromil. Ať už se to týkalo samotného nenuceného pózování, výběru místa nebo fotek. Je milý a dokáže poradit. Jsem ráda, že jsem s ním mohla spolupracovat. 

 

 

 

 

Katka

Katka_05

Focení s Petrem jsem si užila bylo pohodové.Domluva byla rychlá je spolehlivý. A fotky které jsme vyfotili se mi taky moc líbí:) Doporučuji a těším se na další focení.

 

 

 

 

Klára

Klara_08

Petr je moc milý člověk. Užila jsem si příjemné dopoledne s příjemným společníkem a ještě z toho vznikly kouzelné fotografie. Opravdu vřele doporučuji všem modelkám a těším se na další spolupráci.

 

 

 

 

Kristýna

Kristyna_03

Moc milý fotograf, talentovaný, rychlá domluva a celé odpoledne bylo příjemné 🙂 

 

 

 

 

Lenka

Lenka_02Focení s Petrem bylo příjemné a oceňuji jeho přístup – žádné nepřirozené pózování a tak podobně, bylo to spontánní a nenucené. Fotky byly navíc rychle hotové a výsledek je velmi uspokojující – barvy a kontrasty jsou perfektní. I přesto, že jsme neměli právě ideální počasí, jsem si focení užila a těším se na další! 

 

 

 

Martina

Martina

S Petrem byla parádní spolupráce. Rychlá a spolehlivá domluva. Focení bylo velice příjemné. 

 

 

 

 

Milena

Milena_05

Focení bylo celkově moc příjemné, rozhodně jsem neměla pocit nějakého násilného tlačení do póz, nebo nepřirozených výrazů. Byla jsem celkově velmi spokojena a výsledné fotografie jsou opravdu úžasné.

 

 

 

 

Veronika

Veronika_03

Skvělý přístup fotografa, zábavné focení a také jsme poznaly krásy Jihlavy. Určitě se ti ještě ozveme. Mockrát ti děkujeme.

 

 

 

 

Denisa

DenisaO_08

Skvělý přístup fotografa, jeho nápaditost, výdrž se třemi holkami. Focení určitě nebyla nuda, ba naopak. Navíc jsme poznaly krásy Jihlavy. A výsledné fotky byly hlavně rychle a jsou fantastické!

 

 

 

 

Monika

Monika_07

Focení bylo příjemné a zábavné. Pro příště bych akorát zvolila jiné zábavnější místo třeba zámek. Jinak výsledný fotky jsou moc pěkné.

 

 

 

 

Kristýna

Kristyna_06

Focení bylo velmi příjemné a fotky vyšly moc hezké. Pan fotograf je profesionální , milý a umí dobře poradit.

 

 

 

 

 Petra

Petra_04

Focení s Petrem bylo skvělé. Ať už domluva, která byla rychlá nebo přístup. Na toto focení si myslím, že počasí i vyšlo a za mě můžu říci, že jsem byla z fotek nadšená. Celé odpoledne strašně rychle uteklo a tak se těším na další focení.

 

 

 

 

Zaff

Zaff_04Absolutně žádný problém , časová flexibilita výborná spolupráce , krásné fotky , nápaditost

 

 

 

 

 

Katka, Denisa a Romana

DSC_0485

S Peťou jsme si se ségrou a mamkou focení moc užili vyšli moc krásné fotky a atmosféra byla taky fajn. Oceňuji i výběr místa, které jsme nechali na něm. Určitě každému doporučuji.

 

 

 

 

 Daniel

DSC_0263

I já jako kluk, jsem si celé focení užil, a to hlavně díky skvělé spolupráci s fotografem. Z výsledných fotek jsem nadšený a všem ostatním, kteří zvažují oslovení Petra, to mohu jen doporučit!

 

 

 

 

 Nela

DSC_0247

Focení pro mě bylo příjemné, pohodové a hlavně nenucené. Fotky vypadají přirozeně, spolupráce byla vynikající. Děkuji a doporučuji všem.

 

 

 

 

 Lenča

DSC_0007

Focení bylo parádní.Domluva rychlá,fotky moc povedené.Petr je příjemný chlapík a focení sním rychle uteklo. Budu se těšit na další spolupráci.

 

 

 

 

 Zuzka

DSC_0172

Mnohokrát děkuji za focení, už teď víme, že to nebylo naposledy. Úžasný přístup během focení, domluva na úpravách a všem naprosto geniální.Více jsem zatím spokojena s fotografem nebyla.Tímto děkuji Petrovi a moc se těším na další spolupráci. Díky Péťo

 

 

 

 

Kristie

DSC_0049

S Petrem bylo focení vážně zábavou, Vůbec mě nenapadá jediná výtka. Už teď se těším na další spolupráci!

 

 

 

 

Pavlína

DSC_0149a

Focení s Peťou bylo nade všechna očekávání. Komunikace byla velmi rychlá a příjemná, hned jsme se domluvili a šli na věc. Samotné focení proběhlo dobře. Cítila jsem se úžasně. Nervozita opadla, Petr je velice příjemný a pochopitelný, tak nebyl důvod nějakou nervozitu pociťovat. Rozhodně všem velice doporučuji! Kdo chce zažít příjemné chování fotografa a získat úchvatné fotky tak šup k Péťovi!

 

 

 

Lenka

2014_10_03-DSC_0045Focení s Petrem se mi moc líbilo, přistupuje k práci profesionálně, má neustálé nové nápady. Snaží se komunikovat a nacházet ty nejlepší varianty fotky. Je neustále usměvavý, takže při focení vymizí nervozita a panuje mezi modelem a fotografem příjemná atmosféra.

 

 

 

 

Táňa

2014_09_30-DSC_0037

Jelikož jsem potřebovala jednu fotku, kde budu „vypadat celkem normálně“, poprosila jsem Petra, aby mě vyfotil. Čekala jsem, že mi udělá jednu fotku telefonem a hotovo. Místo to, jako správný profík, vzal foťák a během jedné hodiny jsme nafotili okolo 200 krásných fotek. Musím říct, že nikdy jsem se na žádné fotce sama sobě tak nelíbila, jako na fotkách od Petra.

Takže jestli váháte, tak není důvod. Protože Váš čeká úžasné focení s profesionálním fotografem, jehož výsledkem budou nádherné fotky.